شکایت به دیوان عدالت اداری برای سختی کار

 با سلام! ببخشید بنده در شرکت نئوپان و ام دی اف به مدت نوزده سال و چند ماه مشغول فعالیت هستم که به شرکت ما سختی کار تعلق گرفته ولی چند روز پیش به اداره تامین اجتماعی که مراجعه کردم گفتند که در سال‌های هشتاد و دو و هشتاد و سه عنوان شغلی برای من رد نشده در حالی که در سخت ترین قسمت شرکت بودم. الان نه شرکت پاسخگو هست نه تامین اجتماعی! لطفا محض رضای خدا راهنماییم کنید تا برای گرفتن حقم چه کار کنم؟

نمیدونم به کی پناه ببرم خدایا پارسال در همین موقع ها انگشت شصتم هم تو شرکت قطع شد و الانم اینجور دارن بعد بیست سال کار سخت حق خوری می‌کنند خدایا پناهم باش؟

تامین اجتماعی در اینگونه مواقع رای سختی کار را قبول نمیکند حتی اگر اداره کار تایید کرده باشد. تنها راهی که در این زمینه دارید این است که به دیوان عدالت اداری شکایت کنید.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر