شکایت به دیوان عدالت اداری برای سختی کار

 با سلام! ببخشید بنده در شرکت نئوپان و ام دی اف به مدت نوزده سال و چند ماه مشغول فعالیت هستم که به شرکت ما سختی کار تعلق گرفته ولی چند روز پیش به اداره تامین اجتماعی که مراجعه کردم گفتند که در سال‌های هشتاد و دو و هشتاد و سه عنوان شغلی برای من رد نشده در حالی که در سخت ترین قسمت شرکت بودم. الان نه شرکت پاسخگو هست نه تامین اجتماعی! لطفا محض رضای خدا راهنماییم کنید تا برای گرفتن حقم چه کار کنم؟

نمیدونم به کی پناه ببرم خدایا پارسال در همین موقع ها انگشت شصتم هم تو شرکت قطع شد و الانم اینجور دارن بعد بیست سال کار سخت حق خوری می‌کنند خدایا پناهم باش؟

تامین اجتماعی در اینگونه مواقع رای سختی کار را قبول نمیکند حتی اگر اداره کار تایید کرده باشد. تنها راهی که در این زمینه دارید این است که به دیوان عدالت اداری شکایت کنید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر