درخواست سختی کار به علت شغل جوشکار آرگون

 سلام خسته نباشید  بنده طاهری هستم . یک بار چند سال پیش برای سختی زیان آور  اقدام کردم. دو تا از شرکت هایی را که کار کرده بودم  سختی کار می‌خورد که من سمت خود را جوشکار آرگون ثبت کرده بودم که در لیست بیمه رد نشده بود که تا دیوان هم رفتم ولی نشده است. میخواستم ببینم با سمت های  که برام رد شده می توانم دوباره اقدام کنم یا نه و شما میتوانید به کمک کنید ؟

با عنوان شغلی کارگر ساده نمی توانید درخواست سختی کار دهید. اگر عنوان شغلی تان در لیست بیمه نتوانسته‌اید اصلاح کنید تنها راه دیوان است. اگر از طریق دیوان به نتیجه نرسیدید معمولا نمی توان کاری کرد. ما می توانیم کمک‌تان کنیم به شرطی که بدانیم در چه شرایطی هستید ممکن است با توجه به شرایط نتوانیم کمکتان کنیم.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر