مراحل درخواست استعفا از محل کار

 سلام وقت بخیر! من در یک موسسه ای مشغول بکار بودم و ۶ ماه لیست بیمه برایم رد شد. الان می خواهم استعفا بدهم. میخواستم ببینم چه مراحلی باید طی کنم؟ و اینکه به من بیمه بیکاری تعلق میگیرد؟ آیا این ۶ ماه برایم میمونه جز سابقه؟ و اینکه ممکن ۳،۴ ماه دیگه بخواهم برگردم به همین کار آیا ممکن است؟ دوباره همین موسسه میتواند منو بیمه کند؟ چون دچار بیماری شدم و حدود ۴ ماه استراحت نیاز دارم ولی نمیخوام‌مرخصی بگیرم میخوام فعلا استعفا بدم؟

برای درخواست استفاده بهتر از یک ماه قبل از اینکه بخواهید است محل کار خارج شوید درخواست دهید و و آنها موظف هستند تا بعد از یک ماه با استعفای شما موافقت کنند.  به شما بیمه بیکاری تعلق نمیگیره باید نامه عدم نیاز از محل کار داشته باشید و اگر بخواهید استفاده بیمه بیکاری به شما تعلق نمی گیرد.  این ۶ ماه جزو سابقه بیمه شما محاسبه می شود اگر بخواهید بعدا به محل کار برگردید دوباره میتوان برای شما سابقه بیمه پرداخت کرد.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر