محاسبه دیه سوختگی درجه 3 در قسمت های مختلف بدن

 با سلام! ‌بنده  سال ۱۴۰۰ سر کار دچار ۱۵ درصد سوختگی درجه ۳  با چسب صنعتی شدم که شامل صورت و  گوش و روی دست چپ و گردن و پشت  دو تا کتف میشه!  میخواستم بدانم میزان دیه چقدر است و   میخواستم بدونم که این اتفاق در سال ۱۴۰۰  افتاده و پرداخت به سال ۱۴۰۱ ؟ آیا  میزان دیه به چه سالی محاسبه میشه؟

اگر تمام سوختگی شما در صورت و گردن باشد ۱۵ درصد سوختگی سر و صورت معادل 44 درصد دیه کامل میشه که این ۴۴ درصد معادل ۲۶۴ میلیون تومان می‌ شود. اما اگر ۱۵ درصد سوختگی  قسمت های دیگر بدن باشد 31.5  درصد دیه کامل داره که معادل ۱۸۹ میلیون تومان میشود. اگر ترکیبی از سوختگی در قسمتهای مختلف بدن باشه یک مبلغی بین این دو عدد خواهد شد. دیه باید به نرخ روز پرداخت شود یعنی به نرخ سال ۱۴۰۱.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر