زمان نوبت دهی کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

 با سلام ! من چهار انگشت دستم تو دستگاه پرس له شد و چهار انگشتم قطع شد. کارفرما میگه بیمه حوادث داره کل دیه هم میدهد. کارشناس باید بیاید .استعلاجی من دکتر معتمد بیمه تایید کرده چقدر زمان میبره تا حقوق استعلاجی ام بیدن ؟ هر بند انگشت دیه اش چقدر است ؟  آیا دیه را کارفرما یا بیمه حوادث میده ؟ مدارک پزشکی از بیمارستان و طول درمان همه عکس آزمایشات دادم بیمه تامین اجتماعی برای کمیسیون پزشکی چقدر زمان میبره تا وقت کمیسیون بشه؟ گزارش حادثه هم به بیمه تامین اجتماعی دادن هم به بیمه تامین اجتماعی؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که معمولاً یک یا دو ماه بعد از تایید پزشک معتمد حقوق استعلاجی به شما پرداخت می گردد هر بند انگشتی اش یک سی ام دیه کامل است  معادل ۲۰ میلیون تومان. کمیسیون تامین اجتماعی بین دو تا سه ماه طول می کشد تا نوبت دهید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر