دیه شکستگی دنده های محیط بر قلب

 با سلام !خسته نباشید! چند روز پیش کارگری که توی باغ میوه کار می کردند از درخت میوه حین کار کردن افتادند و شکستگی 3 دنده سمت قلب داشتند که باعث صدمه به ریه همون سمت شده و جراحی جهت chest tube گذاری داشتند که هوای ریه خارج شه و حال عمومیشون خوبه؟! میشه راهنمایی کنید لطفا در مورد اینکه شکایت ایشون از کارفرما چه حکمی دارد و اگر دیه ای قرار باشه تعلق بگیره حدودا چقدر میشه؟ بیمه هم نبودن از طرف کارفرما ؟

اول اینکه برای اینکه شکایت کنند باید کارشناس اداره کار یا کارشناس دادگستری در این زمینه نظر دهد که آیا کارفرما مقصر بوده است یا نه و اگر کارفرما مقصر بوده است چند درصد مقصر بوده است؟ معمولاً در این گونه حوادث درصدی کارگر مقصر می باشد و درصدی کارفرما مقصر می باشد. دیه شکستگی ۳ دنده سمت قلب معادل هفت و نیم درصد دیه کامل می باشد که از نظر دیه سال ۱۴۰۱ معادل ۴۵ میلیون تومان می باشد. بابت مشکلات ریه ها هم احتمالاً بین ۳ تا ۴ درصد دیه در نظر گرفته می شود.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر