دیه شکستگی دنده های محیط بر قلب

 با سلام !خسته نباشید! چند روز پیش کارگری که توی باغ میوه کار می کردند از درخت میوه حین کار کردن افتادند و شکستگی 3 دنده سمت قلب داشتند که باعث صدمه به ریه همون سمت شده و جراحی جهت chest tube گذاری داشتند که هوای ریه خارج شه و حال عمومیشون خوبه؟! میشه راهنمایی کنید لطفا در مورد اینکه شکایت ایشون از کارفرما چه حکمی دارد و اگر دیه ای قرار باشه تعلق بگیره حدودا چقدر میشه؟ بیمه هم نبودن از طرف کارفرما ؟

اول اینکه برای اینکه شکایت کنند باید کارشناس اداره کار یا کارشناس دادگستری در این زمینه نظر دهد که آیا کارفرما مقصر بوده است یا نه و اگر کارفرما مقصر بوده است چند درصد مقصر بوده است؟ معمولاً در این گونه حوادث درصدی کارگر مقصر می باشد و درصدی کارفرما مقصر می باشد. دیه شکستگی ۳ دنده سمت قلب معادل هفت و نیم درصد دیه کامل می باشد که از نظر دیه سال ۱۴۰۱ معادل ۴۵ میلیون تومان می باشد. بابت مشکلات ریه ها هم احتمالاً بین ۳ تا ۴ درصد دیه در نظر گرفته می شود.


 در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر