شکایت برای دریافت دیه فوت در تصادف

 سلام! ببخشید! من تصادف کردم. وسیله نقلیه من ماشین است و طرف مقابل موتورسیکلت! طرف فوت کرده است. کروکی کارشناس 50به50 شرایط بیمه منم کامله ولی موتورسیکلت هیچ مدارکی  ندارد. چه خسارتی از من می گیرند؟

۵۰ درصد دیه توسط شما باید پرداخت شود و اگر این دیه به نرخ امسال پرداخت شود معادل 300 میلیون تومان می باشد که توسط بیمه شخص ثالث خودرو شما پرداخت میگردد و البته فرانشیز هم به شما تعلق می‌گیرد. اما بابت خسارت هایی که شما دیده‌اید و احتمالا خسارت های مالی است اگر موتور سیکلت مقابل بیمه داشته باشد که به نتیجه می‌رسید و اگر نداشته باشد از خود ایشان باید بگیرید که قانونا فوت کرده اند و بر علیه ورثه ایشان باید شکایت کیفری کنید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر