درخواست ازکارافتادگی به علت خم نشدن مچ دست

 سلام وقت بخیر! دستم محل کار آسیب دید. اداره کار ۱۰۰ درصد مقصر زده اونارو.الان واسم دیه اومده ۱۴ درصد.تو نامه پزشکی قانونی نقص عضو زده می توانم از کار افتادگی بگیرم؟  مچ دست راستم خم نمیشه !  سنگ فرز پشت دست راست از قسمت مچ گرفت.۱۰ تا تاندون بخیه خورد.الان دستم مشت میشه ولی مچ دستم بالا  و پایین نمیشه ! آیا از کار افتادگی میدهد؟ در ضمن آیا نیازی به وکیل هست که برایم انجام دهید؟ 

ابتدا نام و نام خانوادگی تان را برای ما بنویسید و بگویید برای کدام شهر هستید؟ ما می توانیم وکالت شما را انجام دهیم. در این زمینه تخصص داریم. هزینه ما ده میلیون تومان می‌شود که در پایان کار میگیریم. ابتدا قرارداد می بندیم  و پس از موفق شدن پولمان را می‌گیریم. اگر به نتیجه نرسیدیم که بعید می دانم مبلغی نمیگیریم. شما با این مشکل از کار افتاده کلی نمی شوید ولی می توانید به احتمال بسیار زیاد غرامت نقص عضو بگرید و ممکن است از کارافتادگی جزئی هم شوید که بستگی به میزان آسیب بدن تان دارد. ولی از کار افتادگی کلی نمی‌شوید چون طبق کتابچه از کار افتادگی،  این مورد از موارد از کار افتادگی کلی نیست.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر