شکایت از فروشگاه کوروش بابت سنوات

 با سلام ! نزدیک به دوسال است که به عنوان سفیر (تحویل مرسولات سوپرمارکتی)در فروشگاه کوروش کار میکنم. ۱۱ماه مستقیم در استخدام کوروش بودیم ولی باما تسویه کردند وبه شرکت کالارسان هستی پارسل انتقال دادند (۱۱ماه با هستی همکاری دارم) که زیر مجموعه گروه سرمایه گذاری گلرنگ است.به سختی با شماره ای از شرکت هستی پیدا کردم و پیگیر سنوات شدم  گفتند که سنوات به شما تعلق نمی گیرد چون مدیر عامل شما عوض شده است.آیا چنین چیزی ممکن است یا قانون چنین بند و تبصره ای دارد. در مورد حقوق هیچ چیزی مشخص نیست . فیش حقوقی به ما نمیدهند. چندین بار پیگیری کردم ولی هر بار به نحوی شانه خالی کردند. لطفا راهنمایی کنید پدر دوتا بچم  دستم به هیچ جا بند نیست؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم برای هر کسی کار کرده باشید همان فرد یا کارفرما باید سنوات شما را پرداخت کرده باشد. بنابراین تا زمانی که در استخدام کوروش بودید باید شرکت کوروش سنوات شما را پرداخت کند و بعد شرکت کالارسان هستی سنوات شما را پرداخت کند. اگر هم پرداخت نمی کنند می توانید به اداره کار شکایت کنید. آن موردی که گفتند چون کارفرمایش ما عوض شده است سنوات تعلق نمی گیرد حرف منطقی نیست و اشتباه است .


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر