شکایت بیمه بدنه از مقصر حادثه

 سلام و وقت بخیر! روز جمعه بود که همسرم توی بالکن منزل که داشت برای بچه جوجه درست میکرد یهو پیک نیک آتیش گرفت و صدای وحشتناکی داشت. همسرم یه ربع کلنجار رفت که خاموشش کنه به طوری که جفت دستاش سوخت دیگه نمیدونستیم چجوری خاموشش کنیم و اون روز هم که ما کاملا بی خبر بودیم توی مشاعات که کلا پارک ماشین قدغن است. ماشین پارک بود همسرم نمی‌دونست از ترس جون ما و اینکه آتیش به داخل نیاد مجبور شد پیک نیکو پرت کنه پایین حیاط و پیک نیک افتاد توی ماشین اون آقا و آتیش گرفت. 

آتش نشانی که اومد گفت من تو فرم تان زدم کاملا غیر عمد چون دستای خودتونم سوخته و این برای شما مشکل ایجاد نمیکنه و اینکه اون آقا هم که میدونست جای بدی پارک کرده که نباید تو مشاعات بین دو بلوک پارک میکرد از طریق بیمه بدنه اقدام کرده واسه خسارتش حالا ما نمیدونیم تکلیفمون چی میشه اون آقا میگه بیمه به من گفته اگه وکالت به ما بدهی ما کل خسارت را از اون آقا یعنی ما میگیریم ولی من وکالت ندادم چون دلم به حال شما سوخت میدونستم ندارید. گفتم از بیمه خسارت ماشینمو بگیرم حالا به ما میگن بیمه خسارت اونو میده ولی از شما میگیره من واقعا سر در نمیارم واقعا نمیدونم باید چیکار کنم؟ 

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که بیمه بدنه در هر صورت باید خسارت ایشان را پرداخت کند ولی بیمه می‌تواند برعلیه شما در دادگاه شکایت کند و شما هم دفاع کنید . به نظرم به نتیجه نمی رسند.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر