انتقال سابقه از نیروهای مسلح به تامین اجتماعی به صورت مجانی

 سلام علیکم! عرض شود بنده به مدت 17 سال و 11 ماه و 8روز بیمه خدمات درمان نیروی مسلح را دارم و مابقی مدت 12 سال و اندی بیمه تامین اجتماعی دارم . از چه طریقی میتوان اقدام برای ادغام دو بیمه کرد؟که یکی شوند تا بتوانم از مزایای بازنشستگی استفاده کنم و از لحاظ مالی توان پرداخت مابه تفاوت  بیمه نیروی مسلح به تامین اجتماعی را ندارم. لطفا در این مورد راهنمایی کنید ممنونم ازتون؟

واقعیت باید گفت که هیچ روش خاصی ندارد. باید مابه‌التفاوت را پرداخت کنید تا بیمه تان در نیروهای مسلح به تامین اجتماعی انتقال یابد. قبلا در این زمینه برای عدم پرداخت مبلغ مذکور به دیوان عدالت اداری شکایت کرده ولی نتیجه نمی‌گیرید . تنها راه پرداخت مابه التفاوت است.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر