آیا می توانم از بیمه بیکاری استفاده کنم؟

 با سلام !من یک تراشکار ماهر با سابقه بیست سال و حدود پانزده الی شانزده سال بیمه تامین اجتماعی دارم و در سال 83 هجده ماه از بیمه بیکاری استفاده کردم و در حال حاضر بیکار هستم. در سال 1400 در شرکت نور دگرم سمنان از ماه اردیبهشت مشغول به کار شدم و در ماه بهمن همان سال از شرکت اومدم بیرون به علت اینکه برای بیماری کرونا استعلاجی داشتم ولی بعد از اتمام مرخصی به شرکت رفتم که متاسفانه محل کار من راعوض کرده بودند که از تراشکاری به من گفتن باید بری مکانیک کار کنی! بخاطر همین من قبول نکردم و از شرکت اومدم بیرون و تا الان دنبال کار هستم. میخواستم ببینم میتوانم از بیمه بیکاری استفاده کنم یا نه؟ اگر راهنمایی کنید ممنون میشم؟ 

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که برای اینکه بتوانید از بیمه بیکاری استفاده کنید باید یک ماه بعد از بیکار شدن درخواست از کار افتادگی خود را به اداره کار بدهید.  احتمالا  تا به حال چنین کاری نکرده اید و بنابراین نمی توان به نتیجه رسید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر