آیا می توانم از بیمه بیکاری استفاده کنم؟

 با سلام !من یک تراشکار ماهر با سابقه بیست سال و حدود پانزده الی شانزده سال بیمه تامین اجتماعی دارم و در سال 83 هجده ماه از بیمه بیکاری استفاده کردم و در حال حاضر بیکار هستم. در سال 1400 در شرکت نور دگرم سمنان از ماه اردیبهشت مشغول به کار شدم و در ماه بهمن همان سال از شرکت اومدم بیرون به علت اینکه برای بیماری کرونا استعلاجی داشتم ولی بعد از اتمام مرخصی به شرکت رفتم که متاسفانه محل کار من راعوض کرده بودند که از تراشکاری به من گفتن باید بری مکانیک کار کنی! بخاطر همین من قبول نکردم و از شرکت اومدم بیرون و تا الان دنبال کار هستم. میخواستم ببینم میتوانم از بیمه بیکاری استفاده کنم یا نه؟ اگر راهنمایی کنید ممنون میشم؟ 

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که برای اینکه بتوانید از بیمه بیکاری استفاده کنید باید یک ماه بعد از بیکار شدن درخواست از کار افتادگی خود را به اداره کار بدهید.  احتمالا  تا به حال چنین کاری نکرده اید و بنابراین نمی توان به نتیجه رسید.


 در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر