مقصر تصادف در هنگام دور زدن در دوربرگردان

 با سلام وعرض خسته نباشید! میتونم از شما درخواست کمک کنم ؟ من چند شب گذشته در حال عبور در مسیر خود بودم و قصد از دوربرگردان استفاده کرده و در جهت اصلی به مسیر ادامه دهم. از باند مقابل خودروی پراید به دلیل عدم کنترل ماشین و انحراف به چپ به سمت خودروی من در حرکت بود و من هم با کمی انحراف به سمت راست در مسیر اصلی قرار گرفتم ولی راننده پراید به جداکننده لاین جاده برخورد کرد و سپر عقب با درب پشت سر راننده برخورد کرده و باعث خسارت شده است. لطفا راهنمایی بفرمایید چه کسی مقصر میباشد؟ لازم به ذکر است که من هیچ گونه گردش به چپ نداشتم؟ 

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که دقیقا نمی توان نظر داد و حتما باید کروکی باشد.اگر شما کاملاً ماشین را صاف کرده باشید و از پشت با شما تصادف شده باشد مقصر خودروی پشتی است وگرنه اگر هنوز کمی انحراف داشته باشید و کاملا صاف نشده باشید مقصر شما می باشید. به هر حال شما دارید تغییر مسیر می دهید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر