درخواست ازکارافتادگی به کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی به علت سرطان سینه بدخیم

 سلام وقت بخیر! خانم۵۲ساله هستم از سال۱۳۸۶بیمه قالیبافی هستم.سال۱۳۸۹به علت تنگی نخاع و ترک مهره و دیسک کمر عمل شدم و پلاتین گذاشتند.سال۱۳۹۱سرطان سینه بدخیم گرفتم و عمل شدم و غدد لنفاوی دست راستم برداشتند و شیمی درمانی و پرتو درمانی شدم و در این چند سال هم هنوز تحت درمان هستم. سال۹۷به علت پارگی مینیسک و رباط صلیبی عمل زانو شدم که به علت ساییدگی شدید دوباره عود کرده  است. یکبارسال ۹۲ کمیسیون شرکت کردم و رد شده است. حالا با توجه به این مشکلها از طرفی دستم که بخاطر نداشتن غدد لنفاوی اصلا کارایی نداره و مشکل کمر و زانو اصلا توان کار و مخصوصا بافت قالی ندارم .راهنماییم کنید که آیا میتوانم برای کار افتادگی اقدام کنم؟ یا چند سال باقی را بخرم؟  که بتوانم زودتر بازنشسته بشم. سال ۹۲که در کمیسیون شرکت کردم میگویند  کمیسیون مجدد نمیتوانی شرکت کنی مگر عود بیماری یا بستری مجدد داشته باشی؟! در صورت امکان کارشناس حقوقی یا وکیل میتونید بهم معرفی کنید؟

در پاسخ به سوال شما بهتر است شهرتان را هم بفرمایید تا ببینم در کمیسیون پزشکی کدام شهر می خواهید شرکت کنید. همچنین سابقه بیمه تان را برای من بفرستید تا نگاهی به آن بیندازم . همچنین رای کمیسیون قبلی تان را هم بفرستید تا ببینم . مشکلی بابت ثبت نام مجدد برای کمیسیون پزشکی ندارید و میتوانید مجددا شرکت کنید . ما می توانیم وکالت شما را بر عهده بگیریم و هزینه مان هم … میلیون تومان می شود که در پایان کار میگیریم . البته قرارداد را در ابتدا می نویسیم . شما باید از پزشکان متخصص داخلی ، خون و آنکولوژی ، جراحی اعصاب و ارتوپدی نامه بگیرید و باید در این کمیسیون ها شرکت کنید  ما در این زمینه به شما کمک می کنیم.


 در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

دیه شکستگی بینی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

حقوق منشی در سال 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر