پیگیری آراء مشاغل سخت از تامین اجتماعی

 سلام وقت بخیر! برای بنده جواب کمیته های استانی مشاغل سخت به اداره بیمه محل کارم ارسال شده است. میخواستم بپرسم برای ادامه کارهای مربوطه میشود وکالت داد؟ ممنون؟ به چه صورت می بایست انجام شود؟ نحوه شروع؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که ابتدا نام و نام خانوادگی خود را ذکر کنید. بستگی دارد که شهر محل شعبه بیمه تان کجا است؟ اگر شعبه تهران باشد ما این کار را برای شما انجام می دهیم و قرارداد می‌بندیم و کار که به نتیجه رسید پول را میگیریم. ابتدا رای اداره کارتان را بفرستید ببینم و شعبه تان را هم بگویید. اگر ببینم در راستای کارهای ما است برای شروع کار، قرارداد میفرستم که امضا و اثر انگشت کرده و برای ما پست می کنید و بعد خودم پیگیر کارها خواهم شد.


 در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر