دریافت دیه خرد شدن استخوان های ساعد

 با سلام! ببخشید جناب من پارسال برج ۲ دستم در حین کار زیر ماشین ماند . از ناحیه مچ و جفت استخوان های ساعد شکست جوری که ۶ ساعت اتاق عمل بودم.  بعد از عمل هم دستم خونریزی کرد. می خواستند قطع کنند که خدا بهم رحم کرد ورم دستم خوابید خوب شد. یک سال هم طول درمان دادند بهم.  میخواستم بپرسم چقدر دیه برایم تعلق میگیره و اینکه من اشنایی با اینجور برنامه ها تا بحال نداشتم شما میتوانید به عنوان وکیل پیگیر کارمن باشید؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که ابتدا نام و نام خانوادگی خودتان را اعلام فرمایید و بگویید در کدام شهر زندگی می کنید. اگر در تهران باشیم راحت‌تریم و اگر شهرستان باشید یک سری کارها را ما اینجا باید انجام دهیم و یک سری کارها را شما باید انجام دهید. البته دادخواست و لایحه های دفاعیه را ما انجام می‌دهیم. یک سال طول درمان را نمی‌دانم چه کسی به شما داده است اما اگر پزشکی قانونی داده است ما میتوانیم پیگیری کنیم که دیه را کاملا به نرخ روز بگیرید. البته کارفرما بیمه مسئولیت دارد و یا نه و اگر دارد می‌خواهد از آن استفاده کند یا نه نیز مهم است. در پایان این که دیه تان را گرفتید  مبلغ قرارداد ما را پرداخت کنید. کمی بیشتر توضیح دهید تا ببینیم می توانیم برای شما کاری کنیم یا نه ؟


 در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر