درخواست ازکارافتادگی به علت بیماری دیابت

 با سلام ! یه سوالی داشتم اگه مزاحم نیستم؟! به نظر شما در مورد از کارافتادگی به علت دیابت قند در حال حاضر انسولین استفاده میکنم و دیابت به چشمانم اثر کرده و یکی از گوش سمت راست پاره عفونت کرده و دکترها گفتند هیچ راهی برای خوب شدن نیست. به نظر شما میتوانم ازکارافتادگی استفاده کنم؟

در پاسخ به سوال شما باید بگم که بستگی به سابقه بیمه شما هم دارد. شما مشکل دیابت تان در کمیسیون داخلی مطرح می شود. مشکل چشم که در کمیسیون چشم مطرح می شود و بابت گوش تان نیز ممکن است کمیسیون گوش و حلق و بینی نیز مشکل تان مطرح شود و مجموع این سه کمیسیون می‌تواند باعث از کار افتادگی شود. اما توجه داشته باشید که یکی از فاکتورهای اصلی داشتن حق بیمه مناسب است و اگر سابقه بیمه تتن زیاد نباشد ممکن است نتوانید از کار افتاده کلی بشوید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر