درخواست ازکارافتادگی به علت بیماری دیابت

 با سلام ! یه سوالی داشتم اگه مزاحم نیستم؟! به نظر شما در مورد از کارافتادگی به علت دیابت قند در حال حاضر انسولین استفاده میکنم و دیابت به چشمانم اثر کرده و یکی از گوش سمت راست پاره عفونت کرده و دکترها گفتند هیچ راهی برای خوب شدن نیست. به نظر شما میتوانم ازکارافتادگی استفاده کنم؟

در پاسخ به سوال شما باید بگم که بستگی به سابقه بیمه شما هم دارد. شما مشکل دیابت تان در کمیسیون داخلی مطرح می شود. مشکل چشم که در کمیسیون چشم مطرح می شود و بابت گوش تان نیز ممکن است کمیسیون گوش و حلق و بینی نیز مشکل تان مطرح شود و مجموع این سه کمیسیون می‌تواند باعث از کار افتادگی شود. اما توجه داشته باشید که یکی از فاکتورهای اصلی داشتن حق بیمه مناسب است و اگر سابقه بیمه تتن زیاد نباشد ممکن است نتوانید از کار افتاده کلی بشوید.


 در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر