محاسبه دیه ناتوانی جنسی و عدم کنترل ادرار

 با سلام ! من … هستم. یک سال پیش تصادف کردم. کمرم شکست. مهره های L1  L2  Ĺ3 و دچار ضایعه نخاعی شدم. عدم کنترل ادرار و ناتوانی جنسی چقدر دیه بمن تعلق میگیرد ؟ و اگر شما پرونده من قبول کنید حق الزحمه شما چقدر است؟ زیاندیده تصادف هستم. من تست و آزمایشات پزشکی قانونی برای عدم کنترل ادرار را انجام دادم و جوابش + بود . میتوانم از کار افتادگی بگیرم؟ چند درصد شانس دارم که از کار افتاده بشوم؟ و چند درصد از کار افتادگی بمن تعلق می گیرد؟ ممنون می شوم راهنمایی کنید ؟

بستگی به میزان آسیب تان دارد . معلوم نیست ناتوانی جنسی تان چقدر است و البته عدم کنترل ادرار شما دائمی است یا نه؟  در مورد از کار افتادگی بستگی دارد که چقدر سابقه بیمه داشته باشید. اگر سابقه بیمه تامین اجتماعی تان قابل قبول باشد از کار افتاده می شوید چون به نظر من میزان آسیب تان به ۶۶ درصد می‌رسد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر