محاسبه دیه ناتوانی جنسی و عدم کنترل ادرار

 با سلام ! من … هستم. یک سال پیش تصادف کردم. کمرم شکست. مهره های L1  L2  Ĺ3 و دچار ضایعه نخاعی شدم. عدم کنترل ادرار و ناتوانی جنسی چقدر دیه بمن تعلق میگیرد ؟ و اگر شما پرونده من قبول کنید حق الزحمه شما چقدر است؟ زیاندیده تصادف هستم. من تست و آزمایشات پزشکی قانونی برای عدم کنترل ادرار را انجام دادم و جوابش + بود . میتوانم از کار افتادگی بگیرم؟ چند درصد شانس دارم که از کار افتاده بشوم؟ و چند درصد از کار افتادگی بمن تعلق می گیرد؟ ممنون می شوم راهنمایی کنید ؟

بستگی به میزان آسیب تان دارد . معلوم نیست ناتوانی جنسی تان چقدر است و البته عدم کنترل ادرار شما دائمی است یا نه؟  در مورد از کار افتادگی بستگی دارد که چقدر سابقه بیمه داشته باشید. اگر سابقه بیمه تامین اجتماعی تان قابل قبول باشد از کار افتاده می شوید چون به نظر من میزان آسیب تان به ۶۶ درصد می‌رسد.


 در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر