درخواست ازکارافتادگی به علت سرطان حنجره

 با سلام! وقت شما هم بخیر من بیمه تامین اجتماعی واریز میکنم. الان مدت ۲و۳ سال دارم شیمی درمانی و پرتو درمانی میکنم . چون سرطان حنجره گرفتم.  میخواستم اگه ممکن کمکم کنید تا شرایط کمیسیون را پیگیر بشم چون من اطلاعی از قانونش ندارم در نهایت من از شرمندگی شما در میام و هر چقدر هزینه این کار بشه درخدمتتونم؟! فقط این کار به نتیجه برسه ممنونم؟ 

باسلام!  در ابتدا نام و نام خانوادگی تان را بفرمایید. ازکار افتادگی بستگی به سابقه بیمه شما هم دارد. اگر سابقه بیمه ناچیزی داشته باشید معمولا به نتیجه نمی‌رسد. همچنین بابت شیمی درمانی و پرتودرمانی و سرطان شما بستگی دارد که در گرید چند باشد؟ ما از قوانین کمیسیون پزشکی اطلاع داریم ولی حداقل شرایط باید موجود باشد. در ابتدای کار لیست سابقه بیمه تان را برای من بفرستید تا ببینم وضعیت تان چگونه است و اینکه آیا قبل از بیمه  پردازی بیمار شده بودید یا بعد از بیمه پردازی؟!


 در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر