درخواست ازکارافتادگی به علت افسردگی

 با سلام !من کارمند بانک صادرات هستم . مدتهاست که بیماری افسردگی شدید دارم.ولی نمی‌دونم چطوری باید برای از کارافتادگی اقدام کنم شما میتونید کمکم کنید و این کار را برایم انجام دهید؟ ضمنا سه بار مجموعا ۳۷روز بستری شدم. ممنون میشم اگه هزینه رو اعلام کنید؟ 

ابتدا نام و نام خانوادگی تان را بگویید؟ در پاسخ به سوال شما باید بگویم که بستگی دارد که نوع بیمه تان چه باشد. بیمه تامین اجتماعی باشید یا بیمه صندوق بازنشستگی بانکها؟ همچنین بیماری تان از چه زمانی شروع شده باشد و چه مقدار بستری داشته باشید؟ همچنین سابقه بیمه تان چند روز باشد؟ تمامی موارد را به من بگویید تا ببینم میتوانم کاری کنم یا نه؟ معمولاً ما با شما قرارداد می‌بندیم و در پایان کار که به به نتیجه رسیدیم  هزینه را می‌گیریم.  هزینه ما ۱۰میلیون تومان می‌شود که مبلغ ناچیزی است.


 در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر