چگونگی اثبات طلاق صوری به تامین اجتماعی

 سلام در رابطه با طلاق صوری میخواستم بپرسم میتونین راهنماییم کنید. پدر من چندماه پیش فوت شده وطبق مدارک فقط من تحت تکفلش بودم. برج ۳ حقوق ایشون به اسم من شد بعد از چند ماه دویدن و اذیت شدن الان دو ماهه حقوقم از نصف هم کمتر شده است. با کانون تماس گرفتم گفتن خواهر کوچکترم مدارک طلاق آورده و نصف حقوقم را داره میگیره درصورتی که ازدواج کرده و صاحب فرزند هم شده میشه بگین چکار باید انجام بدهم. من یه زن تنها هستم و هیچ درآمدی جز حقوق پدرم ندارم. با این کارش تمام زندگیم ریخت بهم. قسط وام دارم قسط صندوق دارم. باید کرایه خانه بدهم . نمیدونم چه کار باید بکنم لطفاً راهنمایی کنید ممنون میشم؟

به نظر من اگر طلاق صوری است باید حداقل 3 نفر شاهد ارایه کنید تا بتوانید طلاق صوری را اثبات کنید. یعنی سه نفر شهادت دهند بر روی برگه و امضاء و اثر انگشت دهند . بعد بدهید وکیل تا کارش را انجام دهد. ما هم می توانیم کارش را انجام دهیم .


 در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر