شکایت از کارفرما برای اصلاح حکم کارگزینی

 سلام! وقت شما بخیر! می خواستم بدانم شما تا چه حدودی از قانون کار و دعوای حقوقی کارگر و کارفرما اطلاع دارید. آیا در حیطه کاری شما هست یا نه ؟ خواهش می کنم برای مشاوره چکار باید بکنم؟  مدارک ارسال کنم و توضیحات خدمتتان ارسال کنم یا راهی دگر هست؟ شرایط کاریتان را اگر ممکن است اطلاع دهید؟ مشکل من اصلاح حکم کارگزینی است که به عنوان یک نیروی رسمی با بیست سال سابقه کار سخت و زیان آور حکم کارگزینی صادره مثل یک نیروی تازه وارد حکم صادر کردند و حقوق دریافت می کنم. در صورتی که نیروی مشابه من دو برابر من حقوق دریافت می کند ؟ 

ما تجربه زیادی در اداره کار و هیات های تشخیص و حل اختلاف اداره کار داریم . بفرمایید در کدام شرکت کار می کنید . ما با شما قرارداد امضاء می کنیم و بعد از موفقیت هزینه مربوطه را از شما دریافت می کنیم. معمولا به نتیجه میرسیم. 


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر