درخواست ازکارافتادگی به علت بیماری های اعصاب و روان

 سلام! دکتری که چند ساله پدرم پیشش میبریم برای پدرم از کارافتاده کلی زده متخصص اعصاب روان هستند و کمیسیون پزشکی بیمارستان فارابی کرمانشاه وحتی کمیسیون پزشکی بهزیستی هم برایش نوشتند و کارت معلولیت هم برایش صادر کردند. حالا کمیسیون پزشکی همدان رد کرده است. حالا اعتراض بگیرم میشه کاری کرد؟

نظر دکتر متخصص اهمیتی در این زمینه ندارد و اصلا اگر دکتر اعلام ازکارافتادگی نکند پرونده در کمیسیون پزشکی بررسی نمی شود. کتابچه ازکارافتادگی تامین اجتماعی متفاوت است . برای ازکارافتادگی در کمیسیون  اعصاب و روان سه فاکتور اهمیت دارد . سابقه بستری در بیمارستان ، مدت طولانی درمان تحت نظر پزشک و البته سابقه بیمه . سابقه بیمه و رای کمیسیون پزشکی را بفرستید تا بهتر بتوانم در این زمینه نظر دهم.


 در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

دیه شکستگی بینی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

حقوق منشی در سال 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر