درخواست ازکارافتادگی به علت بیماری برونشکتازی

 سلام وقت بخیر! شماره تونو از وبلاگ بیمه گو برداشتم و مزاحمتون شدم. من بیماری ریوی دارم به اسم برونشکتازی! البته دکترا هم اسمشو درست بلد نیستند  و اول به خاطر لاغری مفرط بعدا به خاطر عدم تناسب قد و وزن بعدش هم تو بند ناتوان از خدمت وظیفه عمومی معافیت پزشکی گرفتم. از خدمت سربازی که بریاش از پزشک ریه و پوکی استخوان هم نامه آورده بودم که بیماری ریوی خاصی دارم و آسم دارم. الان چند سالی هست که بیمه کارگران ساختمانی واریز میکنم. حدودا ۱۸ ماه است. البته حدود ۱۱ سال پیش هم بیمه واریزی داشتم ولی قبل معافیت سربازی هیچ سابقه بیمه ای نداشتم. اخیرا کرونا گرفتم و تو بیمارستان بهم رمدسیو ۵ روز تزریق کردند اما حالم خیلی بده و تنگی نفس شدیدی دارم که حتی قادر به ایستادن هم نیستم و به خاطر شرایط گرد و خاک سیمان که به ریه ام رفت ریه ام خرابتر شده و با این کرونا کلا دیگه خراب شده و هر چی دکترم میرم فایده ای ندارد. میدونم که باید از بیمه اقدام کنم و کمیسیون پزشکی باید نظر بده که من شامل از کار افتادگی میشم یا نه ولی قبلش چند سوال داشتم که ممنون میشم جواب بدین؟

اول اینکه با توجه به اینکه من کلا تو عمرم نهایت ۳ سال سابقه بیمه دارم در صورت از کار افتادگی کلی آیا حقوق کامل بهم تعلق میگیره ؟ دوم اینکه با توجه به شرایطم شانسی برای از کار افتادگی کلی دارم :

بیماری ریوی برونشکتازی 

بیماری پوکی استخوان 

بیماری نرمی غضرف

وزنم نهایت ۵۱ کیلو 

سنم ۳۵ ساله

اگه شرایطشو دارم پرونده ام رو قبول میکنین ؟ هزینه اش چقدر میشه ؟

اگر ازکارافتاده شوید حقوق کامل به شما تعلق می گیرد. احتمال از کارافتادگی تان زیاد نیست چون سابقه بیمه تان کم است.


 در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر