دریافت هزینه استراحت پزشکی و ازکارافتاده جزئی شدن

 من در مازندران ساری زندگی می کنم. گزارش حادثه تایید شده دارم که یک چشمم را از دست دادم. کارشناس اداره کار هم تایید کرده است. نزدیک به هفت سال سابقه استراحت پزشکی داشتم اما از بیمه تامین اجتماعی چیزی نگرفتم. خودشرکت برگه حادثه روبه اداره کار و تامین اجتماعی اعلام کرده است. غرامت یک چشم در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی چقدر است؟ مشکل هزینه ندارم انجام وظیفه میکنم؟

حدود 33 درصد می گیرید که از کارافتاده جزئی می شوید و با توجه به سابقه و میزان حق بیمه پردازی حقوق می گیرید. البته حقوق ازکارافتادگی جزئی بالا نیست. باید سه کار بکنید. اگر عوارض دیگری بابت حادثه داشته اید بگویید و دوم اینکه به نظر من نهایتا باید به بیمه پردازی تان ادامه دهید تا بازنشسته شوید و سوم اینکه اگر در ایام استراحت پزشکی حق بیمه پرداخت نکرده اید آنها را به تامین اجتماعی ارائه دهید تا مبلغش را بگیرید. اگر مطمئن هستید من قرارداد را برایتان بفرستم که در پایان کار هزینه دریافت می شود و کار را شروع کنیم.


 در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر