درخواست ازکارافتادگی به علت بیماری سرطان حنجره

 باسلام حدود ۱۲الی ۱۳ سال سابقه بیمه دارم   نه مریض شدنم دو تا سه ساله فقط دو سه سال پیش که شیمی و پرتو درمان میکردم چند وقت بیمه ام قطع بود بعد وصل کردم اشکالی نداره؟! گر ممکنه یه جوابی به من بدید هزینه اون مشکلی نداره روی چشمام فقط بدونم قطعی است؟  مدارک پزشکی من زیاد دارم خبر با شما ؟ خدا  نگهدار ؟

با سلام . امیدوارم الان بیمه پرداز باشید و قطع نکرده باشید چون به ضررتان است. بگویید که شعبه بیمه تان کدام است . یعنی در چه شهری هستید . لیست بیمه تان را هم بفرستید . بگویید سرطان شما گرید چند است ؟ آیا متاستاز داده است یا نه ؟ آیا بیماری دیگری دارید یا نه ؟ این موارد را بگویید تا قرارداد را برای شما بفرستم و امضاء کنید و بعد بگویم چه کاری کنید؟ این مواردی که گفتم برای من بفرستید . اگر لیست بیمه ندارید حدودا سال های بیمه پردازی تان را بگویید و اینکه چه نوع بیمه پردازی داشته اید.


 در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر