درخواست ازکارافتادگی جانبازان در تامین اجتماعی

 سلام! می خواستم بدانم پرونده ازکارافتادگی هم قبول می فرمایید برای تامین اجتماعی! بنده جفت پاهایم را شکستند و پلاتین گذاشتند و چشم هایم آب آوردند و جانباز 15 درصد هم هستم. از ناحیه دست چپ مجروح شدم و بیشتر از 15 سال سابقه تامین اجتماعی دارم. آیا شرایط ازکارافتادگی را دارم؟ اگر احیانا شرایطش را دارم بفرمایید چه کار کنم؟

احتمال ازکارافتادگی تان کم است. باید دقیقا در مورد جانبازی ، نوع شکستگی و مجروحیت دست توضیح دهید . باید براساس کتابچه ازکارافتادگی تامین اجتماعی 66 درصد ازکارافتادگی داشته باشید که به نظرم نمی شود. با این حال بیشتر توضیح دهید . اگر احساس کنم به نتیجه می رسد با شما قرارداد می بندیم و هزینه اش را هم در پایان می گیریم.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر