پیگیری سختی کار با داشتن بیمه بیکاری

 سلام خسته نباشی! می خواهم پیگیر سختی کارم باشید. چون ۲۰ سال داشتم تایید هم شده است ولی چند ماه بیمه بیکاری گرفته بودم و خوزستان را ترک کردم آمدم تهران و بیمه رباط کریم با پیمانکار کار کردم. ادامه عنوان شغلی خودم و دوباره پیگیر بقیه کارم برای سختی کار از طریق کافی نت شدم. حالا می خواستم کارم به درستی و بدون مشکل حل بشه؟  چه دستوری می فرمائید چون اگر تایید نشود باید ۴ سال دیگه پرداخت کنم ولی اگه تایید شد کارم تمام است ممنونم. هزینه هم در خدمتم؟

باید ببینیم وضعیت تان چگونه است . رای سختی کار اداره کار را دارید یا نه ؟ یعنی می خواهید از اداره کار اقدام کنید یا اینکه تامین اجتماعی قبول ندارد. این دو مورد با یکدیگر فرق دارند. مدارک تایید شده اگر دارید بفرستید .


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر