درخواست ازکارافتادگی به علت خمیدگی کمر

 سلام!  من کمرم شکسته و عمل کردند. پارسال فیوژن گذاشتند بین مهره های تی ۱۱ تا تی دو. بعد یکسال به خاطر فشار بر اعصاب نخاعی عمل کردم و تمام پلاتین ها را در آوردند ولی کمر خم شد و نمی توانم از ۲۰ قدم بیشتر راه بروم و ایستادم سر  پا؟!  لطفا پاسخ دهید؟ 

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که در چه زمینه ای باید پاسخ دهم؟ آیا میخواهید از کار افتاده شوید و یا میخواهید دیه بگیرید؟ اگر میخواهید از کار افتاده شوید چند سال سابقه بیمه تامین اجتماعی دارید و در کدام شهر ساکن هستید؟ اگر میخواهید دیه بگیرید پرونده تان تا کجا پیشرفته است. کمرتان آیا در محیط کاری شکسته است یا در محیط غیر کاری؟ یعنی حادثه ناشی از کار دارید یا حادثه تا مربوط به کار؟ توضیح بیشتری بدهید تا بتوانم کمک کنم.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر