ثبت نام در طرح کارورزی در سال های 1401 و 1402

 سلام وقت بخیر! سوالی در خصوص بیمه داشتم. تازه مشغول به کار شدم. 23 ساله هستم. با مدرک تحصیلی کارشناسی. در مدرسه غیر انتفاعی مشغول هستم. چونکه گزینش ندارم  فعلا قرارداد نبستند. میتوانم از طرح کارورزی استفاده کنم. طرح کارورزی بیمه رایگان دولت که سابقه شغلی حساب شود؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که بله می توانید. البته برای اینکه از طرح کارورزی استفاده کنید باید در مراکز پذیرنده بروید و ممکن است دیگر نتوانید مدرسه غیر انتفاعی تدریس کنید. بنابراین باید در سایت مربوطه ثبت نام کنید. اگر می خواهید به تدریس خودتان در مرکز ادامه دهید کارورزی طرحی مناسب نیست. از آدرسی که در زیر ثبت شده است برای ثبت نام استفاده کنید ولی فرآیند آن طولانی مدت است و  بین ۴ تا ۶ ماه طول میکشد .

https://karvarzi.mcls.gov.ir/


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر