وکالت پرونده دیه در سال 1402

 سلام ببخشید مزاحمتون شدم! بنده یه فرد نظامی هستم و بیمه نیروهای مسلح. در سیزدهم فروردین هزار و چهارصد درب منزل بهمراه بچم افتادم. دست بچه ۵ ماهه از ناحیه کف دست دچار شکستگی دواستخوان شد ولی خودم از ناحیه آرنج و بازو طوری شکست که آرنج از بازو جدا شده بود و فقط تاندونها و اعصاب و پوست قطع نشده بود. دکترها با استرس فراوان از معلول حرکتی شدن دستم و بعد از گرفتن رضایتنامه بعد از ۱۰روز اقدام به عمل کردند که بعد از گذشت۶ماه از عمل دستم هیچ حرکتی نداشت. با انجام هر روز فیزیوتراپی که دوباره تصمیم به عمل گرفت و تعدادی از پلاک ها و پیچها و پین ها را درآورد. دستم بعد از عمل شروع به حرکت کرد نه به طور کامل در حد۳۰تا ۴۰درجه خم و راست میشد که بعداز گذشت یکسال و دوماه عمل سوم انجام دادم و پلاتین سمت داخل دستم را درآورد تا شاید حرکت دستم بهتر شود. الان بعد از گذشت یکسال و ۸ ماه دستم هنوز برای باز و بست کامل دچار مشکل است که دکتر گفت احتمالا پلاتین سمت بیرون دستت که آرنج و بازو را بهم وصل کرده در بیاریم دستت بهتر میشه ولی قول نمیدم مثل اول بشه که خودم برای دریافت بیمه گفتم پایان درمان بنویس؟! بنظرتون چند درصد بیمه بهم تعلق میگیره؟ اگر به مشکل برخورد کنم آیا وکالت من را به عهده میگیرید؟ 

بابت فرزندتان احتمالا 4 درصد دیه تعلق می گیرد معادل 24 میلیون تومان.بابت خودتان احتمالا بین 40 تا 50 درصد دیه تعلق می گیرد. یعنی بین 240 میلیون تومان تا 300 میلیون تومان. اگر مشکل داشته باشید ما می توانیم وکالت شما را بر عهده بگیریم.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر