چرا کارگران ساختمانی باید 35 سال سابقه داشته باشند؟

 من حدود۲۱ سال بیمه موزاییک سازی دارم ولی ۲سال به عنوان کارگر ساده و بلوک زن شغل رد کردند  واز بیمه گفتند باید سابقه ۳۵ سال داشته باشی لطفا راهنمایی کنید؟

کسانی که بیمه کارگران ساختمانی دارند باید ۳۵ سال سابقه پر کند تا بتوانند بازنشسته شوند . قانونی است که مجلس تصویب کرده است می‌گوید حق بیمه پرداختی کارگران ساختمانی کم است بنابراین باید بیشتر خدمت کنند. البته اگر 60 سال سن داشته باشند با هر میزان سابقه می توانند بازنشسته شود اما اگر کمتر از ۶۰ سال سن داشته باشد باید حداقل ۳۵ سال سابقه داشته باشند. شنیدم این قانون می خواهد عوض شود و ۳۰ ساله شود و حق بیمه بیشتری پرداخت شود ولی برای کسانی که با قانون قبلی حق بیمه پرداخت کرده‌اند احتمالا همان ۳۵ سال مدار قرار می گیرد. تنها راه این است که در انتهای دوران بیمه پردازی 30 ساله بیمه تان را لغو کنید و یک سال حداقل بیمه اختیاری پرداخت کنید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر