درخواست ازکارافتادگی به علت بیماری اعصاب و روان

 سلام! من مریض اعصاب و روان دارم که حتی حمام نمی تواند برود و یکی باید ببرش حمام!  تنها بیرون برود گم می شود. کارش شده است کنج خانه بماند. از سر کار اینجوری شد. کمیسیون رای زیر۶۵درصد داده است. تنها قادر به زندگی نیست. حتی کارت بهزیستی بهش دادند. شدید ؟! کمیسیون بهزیستی؟

بهتر بود رای ازکارافتادگی ایشان را میفرستادید. همچنین بهتر بود که می گفتید به عنوان بیمه شده تبعی در جلسات کمیسیون شرکت کرده است یا بیمه شده اصلی. آیا ایشان در بیمارستان بستری شده است یا نه ؟ اگر بستری شده است چند ماه بوده است. چند جلسه در جلسات کمیسیون پزشکی شرکت کرده است. اگر بیمه شده اصلی هستند سابقه بیمه شان چقدر است؟ و کلا توضیحات بیشتری در این زمینه بدهید.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر