آیا به راننده لیفتراک سختی کار تعلق می گیرد؟

 سلام و عرض ادب! در شرکت آجر سفال کار میکردم و در آن شرکت سه ماه در قسمت سالن و خشک کن به صورت چرخشی کار میکردم. که بعد از سه ماه به دلیل مدرک برق صنعتی مدیر شرکت به من گفتند که در قسمت تامین و نگهداری برق مشغول بشم . برای سختی اقدام کردم که سختی نخورده و شغل من را راننده لیفتراک زدند که دوباره اعتراض زدم و چون مدرک برای تایید شغلم که برقکار صنعتی بودم بر روی اعتراضم پیوست کردم . شرکت هم تقریبا ۵ سال است که منحل شده آیا با این اعتراض احتمال دارد سختی کار به من بخورد؟

احتمالش کم است. چون عنوان شغلی تان اشتباه است و برای اثبات عنوان شغلی تان باید بازرسی از محل کار صورت پذیرد که تعطیل است . با این حال می توان پیگیری کرد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر