درخواست رسمی شدن به علت ایثارگری پدر

 من از اسفند ۹۸ به صورت شرکتی تو اداره آب و فاضلاب مشغول کار هستم که طبق بخشنامه تبدیل وضعیت ایثارگران پدرم ۲۴ ماه در جبهه در منطقه جنگی بوده است. با تشکیل پرونده به منابع انسانی اداره آب و فاضلاب مراجعه کردم که متاسفانه اداره بخاطر این که شش ماه اول قرارداد بیمه در یک ماه به صورت ۱۵ روزی واریز شده است بخاطر این شش ماه میگه بیمه تمام وقت نیست. از مهر ۹۹ کلا بیمه کامل برایم درست واریز شده تا امروز که با رای اخیر دیوان عدالت اداری این بخشنامه تمام وقت بودن باطل شده است. ولی اداره قبول ندارد. بخاطر این پی ام دادم گفتم ببینم واقعا کاریش میشه کرد یا نه ؟

اگر حضور تمام وقت داشته باشید و مدارک کافی در این زمینه داشته باشید از نظر قانونی مشکلی ندارد. اگر رسمی تان نمی کنند بگویید نامه بدهند که به چه دلیلی این کار را نمیکنند تا بتوانیم به راحتی به دیوان عدالت اداری شکایت کنیم و به نتیجه برسیم.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر