وکالت برای ثبت نام بیمه قالیبافی

 سلام وقت بخیر! خانم ۴۱ساله هستم با سابقه ۱۶سال بیمه تامین اجتماعی. ممکنه راهنمایی بفرمایید؟ چون مدرک  دیپلم کامل فنی حرفه ای سال و در منزل هم دار بزرگی دارم. تابلو برای مشتری میبافم. آیا ممکنه ادامه بیمه من بیمه قالی بافی بشه؟ این شماره از سایت برداشتم گفته بودند جهت ادامه بیمه به قالی بافی وکالت خود را به ما بسپارید. اگه صد در صد انجام میشه ممنون میشم بفرمائید؟ دیپلم هنر فرش فنی حرفه ای سال ۷۹دارم. آیا بخشنامه ای هست که از قانون ۴۲ سال سن و۲۰ سال سابقه کار در بیمه قالی بافی باشه ؟ 

قانون 42 سال سن و 20 سال سابقه برای مشاغل کارگری و کارفرمایی است و ربطی به بیمه قالیبافی ندارد.نمی توان صد در صد قول داد چون الان سهمیه بیمه قالیبافی بسیار کم است. بستگی دارد کدام شعبه بیمه باشید؟!

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر