دیه خرد شدگی پاشنه پا در سال های 1401 و 1402

 سلام و خسته نباشید خدمت شما کارشناس گرامی! بنده یه سوالی از شما داشتم ممنون میشوم جواب بدهید؟! من پارسال از سر کار از ارتفاع ۴متری پایین افتادم و به نظر پزشکی قانونی دچار خردشدگی دو پاشنه پا، شکسته شدن ناحیه دست چپ استخوان زند و آسیب به ناحیه نسج نرم کمر شده ام. خواستم ببینم از کارفرما شکایت کرده ام نرخ دیه چقدر است؟ ممنون میشم پاسخ بدهید؟

در خصوص خرد شدگی دو پاشنه پا پاشنه پا هر کدام ۱۳.۳۳ درصد دیه تعلق میگیرد. در خصوص شکسته شدن ناحیه دست چپ استخوان زند ۸ درصد دیه تعلق می گیرد و در مورد آسیب به ناحیه نسج نرم کمر احتمالاً یک درصد دیه تعلق می گیرد بنابراین و در مجموع به نظر من حدود ۳۵ درصد دیه تعلق می گیرد که به نرخ دیه سال ۱۴۰۱ معادل ۲۱۰ میلیون تومان میشود چون هر درصد دیه در سال 1401 ، 6 میلیون تومان می باشد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر