درخواست ازکارافتادگی براساس بخشنامه 19.1

 سلام بر شما کارشناس محترم! من از ۱۷ سالگی بعلت نابینایی چشم چپ ام اس گرفتم و با کورتون تراپی تا حد زیادی خوب شدم. بعد لیسانس گرفتم و در دفتر مرکزی شهروند مشغول به فعالیت شدم به دلیل دوری راه و استرس کار گزارش عملکرد شهروند به شورای شهر شهرداری تهران و هیئت مدیره به فروشگاه شهروند حکیمیه رفتم. اما به دلیل فشار فعالیت پشت کامپیوتر دچار حمله و آسیب میلین چشم راست شدم و دیگه بینایی ام خیلی ضعیف تر شد.نگرانیم باعث شد بهمن ۹۵ بازخرید کنم با حدود ۱۱ سال‌ سابقه. خیلی پیگیر از کار افتادگی شدم هم از طریق مدیرعامل شهروند و هم بیمه تامین اجتماعی اما در نهایت بی نتیجه بود.اکنون ۴۰ سال دارم.  آیا امکان گرفتن  یا بازنشستگی ماهی ۱۰ روز هم ندارم؟

بهتر است بر اساس بخشنامه ۱۹.۱ درخواست از کار افتادگی دهید کم ساده تر از کار افتاده می شوید و هم خودتان را بر اساس ده روز می گیرید. اگر بخواهید ما می توانیم برای شما این کار را انجام دهیم. البته هزینه ما را هم می گیریم.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر