شکایت به دیوان برای عدم پرداخت جریمه تامین اجتماعی

 سلام و خسته نباشید! مادر من ۱۰ سال پیش شرکت ثبت کرده و به خاطر موضوعاتی ورشکست شدیم و من و برادرم عضو شرکت مادرم هستیم و ماها رو بیمه رد کرد اما از آن موقع پرداخت نکرده و ما هم هیچ شکایتی نداریم و نمیخواهیم. دیروز ماشین برادرم را بیمه تامین اجتماعی شعبه ۹ توقیف کرده است. می خواهم بدانم به چه حقی از طرف خودش این کار  را کرده و اینکه ما بریم شرکت رو منحل کنیم و انصراف از بیمه بدهیم. چون نمی خواهیم کار حل و فصل میشه؟

معمولا در اینگونه مواقع هیچ کاری نمی توان کرد جز شکایت به دیوان عدالت اداری. جواب هم 50 50 است در بهترین حالت. فعلا در زمان مربوطه به رای در کمیته بدوی تعیین مطالبات سازمان تامین اجتماعی شکایت کنید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر