درخواست بررسی پرونده در کمیسیون تجدید نظر تامین اجتماعی

 سلام! وقت بخیر! یکی از آشنایان حدودا ۵۰ سال سن دارد و  نگهبان یک کارخانه بوده است.به دلیل بیماری دوقطبی و بستری شدن در بیمارستان درخواست از کار افتادگی داده که پس از تشکیل کمیسیون پزشکی، رد شده است. و گفته اند که از کارافتادگی ایشان زیر ۶۶ درصد است. الان میخواهند اعتراض بگذارند آیا دستشان به جایی می رسد؟ چگونه اعتراض خود را بنویسند که تاثیرگذار باشد؟ فرد مورد نظر هم اکنون ۶ ماه است که خانه نشین است و ۴ فرزند دارد. همسرش با کارهای خیاطی فعلا امورات خانه را اداره میکند؟

واقعیت این است که در این مرحله کار خاصی از دست کسی بر نمی آید. در کمیسیون تجدید نظر صرفا پرونده پزشکی در مرحله بدوی را مجددا بررسی می نمایند و معمولا همان رای تایید می گردد. نوع اعتراض نوشتن شما هم اهمیت خاصی ندارد.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر