سختی کار شغل آبیاری

 سلام وقت بخیر! پدرم دارای 22 سال سابقه پرداخت بیمه کشاورزی می باشد که 2 سال آن در بیمه کارگر ساده و 15سال عنوان شغلی آبیار و 5 سال بدون عنوان شغلی برای او رد شده است. حال به خاطر سختی کار عنوان شغلی کارگر ساده درخواست داریم اون 5 سال برای او کارگر ساده رد شود آیا امکان دارد؟ و اینکه می تواند در حال حاضر از اداره کار درخواست بازنشستگی کند؟ ضمنا او بیماری صرع دارد ولی در بیمه نامه سالم قید شده است. پیشاپیش با تشکر از لطفتون؟

بعید میدانم بابت شغل آبیاری برای ایشان سختی کار در نظر گرفته شود. آیا برای سختی کار رای اداره کار گرفته‌اید. ضمنا عنوان شغلی کارگر ساده سختی کار ندارد. بابت بازنشستگی باید درخواست تان را به تامین اجتماعی بدهید. بابت صرع می توان درخواست ازکارافتادگی داد ولی صرفا برای این بیماری به تنهایی در تامین اجتماعی از کار افتادگی نمیدهند.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر