پیگیری درخواست ازکارافتادگی به علت بیماری نورولوژی

 سلام چرا جواب نمی دهید. بنده رفتم از سه تا دکتر مغز و اعصاب و متخصص نورولوژی و متخصص اعصاب و روان، نامه از کارافتادگی کامل گرفتم. فرمهای تامین اجتماعی دادم پر کردند. حتی پرونده بستری اعصاب هم گرفتم. پرونده های دیگه مثل عمل تنگی کانال و سه مهره از گردن هم حاضره با انواع آزمایشات وعکس؟! چکار کنم چرا دیر به دیر جواب می دید؟

اگر تا به حال کاری انجام نداده اید می توانید کارتان را به ما بدهید. ما اول با شما قرارداد می بندیم و بعد از پایان کار پول مان را می گیریم. البته بستگی دارد در کدام شهر هم زندگی می کنید. ما به علت مشکلات فیلترینگ درگیر برنامه های سایت مان بودیم و به همین دلیل کمی تاخیر داشتیم. می توانید روی ما حساب کنید. سابقه بیمه تامین اجتماعی تان هم مهم است.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر