درخواست ازکارافتادگی به علت مشکلات دیسک کمر و اعصاب و روان

 سلام! من ۱۱ سال کارمند دانشگاه آزاد بودم. به دلایل شخصی از دانشگاه اومدم بیرون. در این ۱۱ سال دیسک کمر پیدا کردم و حین کار در دانشگاه جراحی کردم. آخر خدمت ۲ تا دیسک دیگرم نیز درگیر شدند. بعد آمدم بیرون. الان ۵ سال گذشته و تو این مدت بیمه نریختم. الان ۳ ماه بیمه میریزم. ناراحتی روانی هم گرفتم. بستری شدم قسمت روانی ها . از پزشک مغز و اعصاب نامه از کار افتادگی واز دکتر روانپزشک از کار افتادگی گرفتم. به تامین اجتماعی دادم منتها قبول نکردند. باید چکار کنم؟ ۴۶ سال سن دارم. این نظام این تامین اجتماعی که مال نظامه فقط دنبال رانت خواری هستند. دزدی و جیب خودشونو پر کنند. یک آدم درست تو اداره جات نیست. کمیسیون قلابی خودشون؟

الان اعتراض کنید تا بروید تجدید نظر. البته اگر رای کمیسیون و سابقه بیمه تان را هم داشتم بهتر نظر می دادم. آنها را بفرستید تا دقیق بگویم چه کار کنید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر