به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

درخواست ازکارافتادگی به علت مشکلات دیسک کمر و اعصاب و روان

 سلام! من ۱۱ سال کارمند دانشگاه آزاد بودم. به دلایل شخصی از دانشگاه اومدم بیرون. در این ۱۱ سال دیسک کمر پیدا کردم و حین کار در دانشگاه جراحی کردم. آخر خدمت ۲ تا دیسک دیگرم نیز درگیر شدند. بعد آمدم بیرون. الان ۵ سال گذشته و تو این مدت بیمه نریختم. الان ۳ ماه بیمه میریزم. ناراحتی روانی هم گرفتم. بستری شدم قسمت روانی ها . از پزشک مغز و اعصاب نامه از کار افتادگی واز دکتر روانپزشک از کار افتادگی گرفتم. به تامین اجتماعی دادم منتها قبول نکردند. باید چکار کنم؟ ۴۶ سال سن دارم. این نظام این تامین اجتماعی که مال نظامه فقط دنبال رانت خواری هستند. دزدی و جیب خودشونو پر کنند. یک آدم درست تو اداره جات نیست. کمیسیون قلابی خودشون؟

الان اعتراض کنید تا بروید تجدید نظر. البته اگر رای کمیسیون و سابقه بیمه تان را هم داشتم بهتر نظر می دادم. آنها را بفرستید تا دقیق بگویم چه کار کنید.


نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401