درخواست ازکارافتادگی به علت بیماری اسکیزوفرنی

 با سلام‌! من‌ … هستم‌. کسی‌ که‌ در اردیبهشت‌ ماه‌ سوال و درخواست‌ کمک‌ کرده‌ بود‌. اینجانب‌ … بناب‌ متولد‌ ۵۷‌‌ از سن ۱۸ سالگی‌ به‌ علت‌ بیماری اعصاب‌ و روان‌ و پزشکم‌ دکتر خلیلی‌ بود‌. مرا دکتر‌ در بیمارستان‌ رازی‌ تبریز‌ بستری‌ کرد‌. بعد از ترخیص‌ گفت‌ من‌ ازکارافتاده‌ کلی‌هستم‌. برو درخواست‌ ازکارافتادگی‌ بده‌ من  هم‌ به‌ تامین‌ اجتماعی‌ رفتم‌ ولی‌ گفتند‌ بیماری‌ تو‌ قبل‌ از بیمه‌ شدن‌َ‌ شروع‌ شده‌ نمی‌توانی‌ در کمسیون‌ شرکت‌ کنی‌‌ ؟! آیا راه‌ چاره‌ و راه‌ حلی‌ دارد‌ چون‌ که‌‌ من‌ در سال ۹۵‌ در کمیسیون‌ پزشکی‌ شرکت‌ داده‌ شده‌ بودم‌. لطف‌ کنید‌ مرا راهنمایی‌ کنید‌ و جواب‌ پیامم‌ را بنویسید‌؟ با تشکر از لطف‌ شما‌! فراموش‌ کردم‌ بنویسم‌ من‌ مبتلا به‌ بیماری‌ اسکیزوفرنی‌ هستم؟

سابقه بیمه را باید بفرستید تا ببینم. البته شعبه بیمه نمی تواند بگوید شما قبل از بیمه پردازی ازکارافتاده کلی بوده اید و تشخیص این موضوع بر عهده کمیسیون پزشکی است. زمان بستری تان هم مهم است.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر