به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

درخواست کمک هزینه ایام بیماری از تامین اجتماعی

 سلام عرض ادب ! در خصوص مشاوره مزاحم شدم. بنده حدود یک ماه پیش حادثه در شرکت رخ داد و دست و انگشتان بنده شکست و له شد و پین گذاشتند  و جراحی شد. حال الان استعلاجی مجدد تمدید شده و هنوز به بیمه بنده نتوانستم اطلاع بدهم. بنده باید چکار کنم ممکنه راهنمایی کنید؟ ضمنا شرکت بیمه حوادث یا مسئولیت کارفرما ندارد و هنوز هم بابت هزینه های بیمارستان هیچ مبلغی پرداخت نکرده و البته گفتند پرداخت می‌کنند ولی یکماه گذشته هنوز بابت هزینه ها هم پرداختی نداشته اند. ممنون می شوم راهنمایی کنید با تشکر؟

بابت آسیبی که دیده اید از پزشک معالج تان استعلاجی بگیرید و به شعبه تامین اجتماعی تا بدهید تا کمک هزینه ایام بیماری بگیرید. بابت شکستگی و له شدگی درخواست ازکارافتادگی دهید تا در صورتی که حداقل 10 درصد ازکارافتادگی ناشی از حادثه بگیرید به شما از طریق تامین اجتماعی غرامت تعلق بگیرد. بابت دیه باید از بیمه مسئولیت کارفرما بگیرید و اگر ندارد و نمی دهد تنها راهتان شکایت از کارفرما است. بابت هزینه های درمانی هم همینطور

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401