درخواست کمک هزینه ایام بیماری از تامین اجتماعی

 سلام عرض ادب ! در خصوص مشاوره مزاحم شدم. بنده حدود یک ماه پیش حادثه در شرکت رخ داد و دست و انگشتان بنده شکست و له شد و پین گذاشتند  و جراحی شد. حال الان استعلاجی مجدد تمدید شده و هنوز به بیمه بنده نتوانستم اطلاع بدهم. بنده باید چکار کنم ممکنه راهنمایی کنید؟ ضمنا شرکت بیمه حوادث یا مسئولیت کارفرما ندارد و هنوز هم بابت هزینه های بیمارستان هیچ مبلغی پرداخت نکرده و البته گفتند پرداخت می‌کنند ولی یکماه گذشته هنوز بابت هزینه ها هم پرداختی نداشته اند. ممنون می شوم راهنمایی کنید با تشکر؟

بابت آسیبی که دیده اید از پزشک معالج تان استعلاجی بگیرید و به شعبه تامین اجتماعی تا بدهید تا کمک هزینه ایام بیماری بگیرید. بابت شکستگی و له شدگی درخواست ازکارافتادگی دهید تا در صورتی که حداقل 10 درصد ازکارافتادگی ناشی از حادثه بگیرید به شما از طریق تامین اجتماعی غرامت تعلق بگیرد. بابت دیه باید از بیمه مسئولیت کارفرما بگیرید و اگر ندارد و نمی دهد تنها راهتان شکایت از کارفرما است. بابت هزینه های درمانی هم همینطور

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر