کمک هزینه ایام بیماری چیست؟

 سلام صبح بخیر!من بخاطر اقدام کردن و گرفتن ازکارافتادگی،  نامه عدم نیاز شرکت و قرارداد یک سال آخر را تحویل بیمه میدادم  و به همین خاطر استعلاجی گرفتن نیازی نیست. در ضمن از برج 2 که مدارک شرکت تحویل بیمه شده سرکار که نتوانستم بروم و بیمه ام نیز قطع شده است. به علت این مشکلات نه بیمه دارم و از برج 2 حقوقم نگرفتم. پس با این حساب که می فرمایید باید تا آخر طول درمانم صبر کنم و بعد برای گرفتن ازکارافتادگی اقدام کنم. اگر در خاطرتان باشد قبل از این به من گفتید که هزینه تان را آخر کار میگیرید. آیا درسته؟  واینکه الان بیمه من قطعه وحقوق معوقه ام راحتی نگرفتم به چه صورت میشه ؟نمیشه که صبر کنم تا آخر یکسال طول درمانم تموم بشه؟

هزینه مان را در آخر کار می گیریم . البته ابتدا قرارداد می بندیم ولی بعد از رسیدن به نتیجه هزینه مان را می گیریم. شما بهتر است ایام طول درمان را استراحت پزشکی گرفته و به شعبه ارائه کنید تا در صورت تایید شورای پزشکی، کمک هزینه ایام بیماری گرفته و حق بیمه تان نیز توسط سازمان پرداخت گردد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر