به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

درخواست ازکارافتادگی بابت از دست دادن توان باروری

 سلام ! من بندرعباس زندگی میکنم و در شرکت فولاد کار میکنم. با توجه به توضیحات در سایت چطوری می توانم درخواست و وکالت پرونده ام را در اختیار شما بگذارم؟ من چند مورد آسیب شغلی دارم که البته برای هیچکدام شان پرونده ای که به شرکت ارجاع داده بشه تشکیل نشد. صرفا مدارک آزمایشات یا گواهی های پزشکی را در اختیار دارم. دلیل عدم ارجاع اسناد پزشکی به شرکت، تهدید سرپرستان به عدم نیاز اینجانب بود. به این معنی که اگر پرونده ای به شرکت می آوردم و طرح شکایت میکردم سریعا عنوان می کردند چون نمی توانی کار کنی قرارداد جدیدت را تمدید نمی کنیم یا نامه عدم نیاز را رد میکنیم. آسیبهایی که دیدم یکیش از دست دادن درصد بالایی از شنوایی است . از دست دادن توان باروری در بیضه به دلیل حرارت بسیار نزدیک ۷۰۰تا۹۰۰ درجه. دیسک دوطرفه کمر و آسیب شدید تاندون انگشت میانی به دلیل ضربات متوالی قلم و چکش ؟ 

منظورتان دریافت دیه از کارفرما است یا درخواست ازکارافتادگی به تامین اجتماعی؟! با آسیب هایی که ذکر کردید احتمال از کار افتاده شدن شما در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی 50 درصد است. اما غیر از دیسک کمر بابت بقیه موارد اگر مدارک کافی داشته باشید می توانید از کارفرما شکایت کنید و دیه بگیرید. البته قصور ایشان هم باید تشخیص داده شود.

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401