درخواست ازکارافتادگی بابت از دست دادن توان باروری

 سلام ! من بندرعباس زندگی میکنم و در شرکت فولاد کار میکنم. با توجه به توضیحات در سایت چطوری می توانم درخواست و وکالت پرونده ام را در اختیار شما بگذارم؟ من چند مورد آسیب شغلی دارم که البته برای هیچکدام شان پرونده ای که به شرکت ارجاع داده بشه تشکیل نشد. صرفا مدارک آزمایشات یا گواهی های پزشکی را در اختیار دارم. دلیل عدم ارجاع اسناد پزشکی به شرکت، تهدید سرپرستان به عدم نیاز اینجانب بود. به این معنی که اگر پرونده ای به شرکت می آوردم و طرح شکایت میکردم سریعا عنوان می کردند چون نمی توانی کار کنی قرارداد جدیدت را تمدید نمی کنیم یا نامه عدم نیاز را رد میکنیم. آسیبهایی که دیدم یکیش از دست دادن درصد بالایی از شنوایی است . از دست دادن توان باروری در بیضه به دلیل حرارت بسیار نزدیک ۷۰۰تا۹۰۰ درجه. دیسک دوطرفه کمر و آسیب شدید تاندون انگشت میانی به دلیل ضربات متوالی قلم و چکش ؟ 

منظورتان دریافت دیه از کارفرما است یا درخواست ازکارافتادگی به تامین اجتماعی؟! با آسیب هایی که ذکر کردید احتمال از کار افتاده شدن شما در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی 50 درصد است. اما غیر از دیسک کمر بابت بقیه موارد اگر مدارک کافی داشته باشید می توانید از کارفرما شکایت کنید و دیه بگیرید. البته قصور ایشان هم باید تشخیص داده شود.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر