درخواست بازنشستگی سریع با شغل جوشکاری و سختی کار

 با سلام و خسته نباشید!  بنده 50 سال سن دارم و متاسفانه دچار دیسک کمر شدید دارم به دلیل کار سخت و سنگین نمی توانم عمل کنم .فقط لیزر درمانی کردم ولی واقعا میبینم با سختی و درد دارم به کارم ادامه میدهم. سابقه  17 سال بیمه در کار جوشکاری که جزء کارهای سخت و زیان آور و 2 سال سربازی که می شود 19 سال. آیا میتوانم با این شرایط بازنشست شوم یا خیر؟ اگر راهی هست  ممنون می شوم؟  با تشکر؟

نه ! باید حداقل یک سال دیگر سختی کار داشته باشید. یه علاوه اینکه سختی کار این 18 سال را هم باید از اداره کار گرفته باشید و سربازی تان هم باید متصل به ایام کاری باشد. راه دیگر درخواست ازکارافتادگی است که با دیسک کمر ازکارافتادگی کلی تعلق نمی گیرد.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر