درخواست ازکارافتادگی به علت سکته مغزی و تالاسمی

 سلام وقت بخیر! ببخشید سوالی داشتم. در مورد بازنشستگی زودتر از موعد. همسرم از یک چشم نابینا شده و چشم دیگرش پیرچشمی داره ۵۰ درصد دید داره و۸ سال پیش سکته مغزی کرده راندمان کار کردنش پایین اومده است. هوش و حواس درستی نداره !  تالاسمی خفیف هم داره ! متولد آبان ۴۴ هستند و ده سال پرداختی داشتند. به نظر شما میشه بازنشسته کرد ایشان را ؟

تنها راهی که دارد درخواست ازکارافتادگی است. پرونده شان را باید به صورت کامل و از طریق سایت ارسال کنید. باید گواهی های پزشکی از پزشکان متخصص مرتبط و فرم استعلام مربوطه را آپلود کنید. بهتر است وکیل بگیرید تا کارتان به نتیجه برسد. وگرنه با این وضعیت بیمه کارتان یکی دو سال طول می کشد و یا به نتیجه نمی رسد.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر