درخواست ازکارافتادگی به علت آسیب شدید عصب پا

 عرض ادب. بنده 17 کمیسیون داشتم و 55 درصد زدن از ناحیه پا آسیب دیدم. جهت اعتراض و راهنمایی و یا انجام قرارداد جهت انجام از طرف شما خواستم هماهنگی لازم انجام شود؟ اینقدر وضع پام بد بود که نزدیک شش ماه فقط بیمارستان بودم. حدود چهارصد میلیون خرج شد. پزشک قانونی هم نزدیک به یک دیه کامل برام زد ولی کامل بهم نخورد چون 25 درصد خودمان را مقصر کردند. حالا هم امیدوار بودیم از کار افتاده بزنند که فعلا نشد. از زانو به پایین هیچ کدام از عصبهای حرکتی فعال نمی باشد و عصب حسی حدود 20 درصد. در اثر شکستگی زانو حرکت آن محدود شده و نه کاملا خم می شود ونه صاف که موقع حرکت به جای 180 درجه حدود 160 درجه صاف میشود. زیر عمل فکر کنم دهمی دچار ایست قلبی شدم و احیا شدم و استخوان فمور هم کج جوش خورده. به علت پاره شدن شریان اصلی مجبور به برداشتن رگ از ران راست شده ان. بازم مورد هست. با این توضیحات امیدی هست؟

با این رای حقوق ازکارافتادگی جزئی می گیرید که بستگی به سابقه تان دارد و معمولا مبلغ کمی است. اعتراض کنید هم به احتمال زیاد همین رای تایید می شود. بهتر است با مدارک کامل به کمیسیون مراجعه کنید و نه برای حادثه بلکه ترکیبی از حادثه و بیماری اقدام نمایید.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر